Bizi Tanıyan Velilerimiz Diyor kiMerhabalar

Ben Denizin İncileri Anaokulu ile belki de ilk tanışan velilerden biriyim. 5 yaşında oğlumda, okul korkusu olan bir veliyim. İlk tanışmak için gittiğim gün okulun içerisinde hala yapılmakta olan bir inşaat vardı. O gün okulumuzun kurucusu Deniz Hanım, okulumuzun anneannesi Naciye Hanımın sıcaklığı, samimiyeti ile kısmen kararımı vermiştim. Masa örtülerinden perdelerine, mini yataklarından aydınlatmalarına kadar her şeyde el emeği vardı. Sıcaklığını, sevgisini o kadar hissettiriyordu ki eşyalar bile. Yine de Cansın’dan sebep içimde var olan korkulara engel olamıyordum. Ta ki okul açılıp başlayana kadar. Birçoğumuz çalışan anneleriz. Her ne kadar çocuklarımızla geçirebildiğimiz zamanları kaliteli geçirmeye çalışsak da ilk eğitimin biz ebeveynler tarafından bilsek de anaokullarının bizler tarafından önemi tartışılamaz. Özellikle, öncesinde yaşadığımız her günümüzü ağlayarak geçirdiğimiz okul tecrübesinden sonra çok aradım. Eğiticilerle, çocuğu okula giden velilerle çok konuştum. Sonra dedim ki; sınırlarımız ne olmalı, eğitimi nasıl olmalı, ne vermeli bize, oğlumuza? Önceliğimiz Atatürk çocukları yetiştirebilendi elbet. Ama hani derler ya çikolata tadında… İşte tam da tabir buydu. Bir çocuğunuzun artık unuttuğu örf-adet, büyük-küçük ilişkisi vs. hayata dair olan bir velileri verdikleri eğitim ile çocukluğumuzu çocuklarımıza yaşatan hatta öğreten bir okul olmalıydı. Sıcak, sevgi dolu şimdiki çekirdek aile tablosunun dışında içinde üç kuşak barındıran bir aile Denizin İncileri Ailesi. Ben çalışan bir anne olarak en kıymetlimin öğrendiklerini öğretmenlerini oyunlarını aktivitelerini içi gülen gözlerle paylaşmasının mutluluğunu her akşam yaşıyorum ve her bir emek ve minicik yüzlerinden gülücük olan minik inciler. Hepinize teşekkür ediyorum

Özge Büyükkızıldağ
Cansın Büyükkızıldağ – 2011Merhabalar

Ben çalışan bir anne olarak çocuğumdan erken ayrılanlardandım maalesef. Benim için önemli olan çocuğumun yuva sıcaklığını, anne sevgisini paylaşmayı, güzel ve içten insanlardan öğrenmesi. Bıraktığım okulda bu özelliklerin olması çok önemli. Tabii ki yemekleri, temizliği, öğretmenlerin yetkinliği vs büyük önem taşıyor. Bütün bu özelliklerin hepsini bulabildiğim nadir okullardan biri Denizin İncileri Anaokulu. İlk tanıştığımızda okulun sahibi Deniz Hanımın sıcaklığı bizi eşimle bu okula bağladı. Deniz Hanımın annesi Naciye Hanımdan da bahsetmeden edemeyeceğim. Çocuğumun anneanne sevgisini tadabileceği müthiş bir insan. Ayrıca öğretmenler de çok sevecen, sevgi dolu ve güler yüzlü. Bu sıcak ve huzurlu ortamı hiç kaybetmemelerini diliyorum. Çocuğumun böyle bir ortamda büyümesi de beni çok mutlu ediyor. Gözüm arkada değil. Hepsine böyle güzel bir yer açtıkları ve bizi güvenli bir yer bulmak gibi büyük bir zahmetten kurtardıkları için çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte olacağız.

Gamze Dayıoğlu
Giray Dayıoğlu – 2013Çocuğunuzun aile özlemini çekmesini istemiyorsanız tek adresiniz Denizin İncileri Anaokulu. Biz öyle gördük.

Ersin Akpınar
Azra Akpınar – 2011Denizin İncileri Anaokulu yeni açılmasına rağmen fiziki şartlarıyla güler yüzlü işini blen uzman kadrosuyla çok iyi bir butik okul. Eğitimine, eğlencesine, yemeğine güvendiğim, iletişim yönünden çok iyi, istediğimiz zaman ulaştığımız, çocukların yaptıklarını günlük rapor halinde sunmanız en önemlisi kızımın sizi çok sevmesi bizim için ne kadar doğru bir yer olduğunuzun kanıtıdır. Herşey için teşekkürler.

Nursel Uludağ
İdil Uludağ – 2010Sevgili Denizin İncileri Ailesi

Biz de en değerli varlığımız inci tanemiz kızımız için okul arayışına girdiğimizde oldukça kaygılıydık. Bizim için önemli olan kızımızın sevgi dolu ve güvenli bir ortamda büyümesi idi. Tam bu kaygı dolu arayış sırasında tamamen tesadüf eseri sizlerle tanışma fırsatı yakaladık. Ve bu tanışmada bize hissettirdiğiniz pozitif enerji bize tamam dedirtmişti. Her geçen gün kızıma verdiğiniz emek, ona ve bize hissettirdiğiniz sevgi ve güven duygusunu gördükçe isim ayırmaksızın herkese ama herkese çok teşekkür ederiz. Yolunuz başarı ve aydınlık olsun.

Seçil Aygör
Beril Aygör – 2012Biricik kızım İpek’in bakıcısının işten ayrıldığı bir dönemde Denizin İncileri Anaokulu ile yolumuz kesişti. Gezdiğimiz onca kreşten sonra Denizin İncilerine girer girmez kurucu Deniz Hanımla tanıştık ve işte o zaman karar verdim. İpek’imin olması gereken yer burası diye. Onun pozitif enerjisi, yaptığı işe olan sevgisi, profesyonelliği ve aynı zamanda anaçlığı ile örünmüş muhteşem bir anaokulu burası. İpek’imin birbirinden tatlı sevgi dolu öğretmenleriyle, kurucu Deniz Ablasıyla hatta anaokulunda ki tatlı dedesiyle harika zaman geçirdi. Taşınmamız sebebiyle ayrılmak zorunda olduğumuz için inanılmaz üzgünüz. Bizim için çok zor olacak. İpek’im için de öyle. Umarım anaokulu arayışı içinde olan anne babalar için yol gösterici olur bu yazdıklarım. Biz burayı bulduğumuz için şanslı hissediyorduk kendimizi. Burada çok sıcak bir ortam var. Bağımızı koparmayacağız. Sizi sık sık ziyaret edeeğiz. Sevgilerimizle

İrem Arslan
İpek Arslan – 2014Kapıdan girdiğinizde sıcacık gülümsemesiyle sizi okulun sahibi Deniz Hanım karşılar. Öyle sıcacık bir ortam ki evet ben buraya canımı emanet edebilirim ve içim çok rahat bir şekilde işime gidebilirim dersiniz. Zaten bir süre sonra da çocuğunuz okula keyifle ve koşa koşa gitmek ister. Önemli olan çok rahat etmek isteyeceğiniz bir ortamsa Denizin İncileri Anaokulu kesinlikle doğru tercih derim. Bizim için hayatımızda hiç unutmayacağımız İLK’imiz, ilk ayrılışımızı, ilk okulumuzu, ilk öğretmenimizi hiç unutmayacağız. Her günümüz için teşekkürlerimizi sunarız.

Hilal Bülüç
Emir Kağan Bülüç - 2012